Współpraca

Ważnym obszarem naszej działalności jest produkcja materiałów foto i video i ich sprzedaż na podstawie licencji Royalty Free do odbiorców na całym świecie:

istock  fotolia  deposit  

Dlatego w ramach wzajemnej współpracy oferujemy:

profesjonalną darmową sesję zdjęciową Twojego obiektu.

 

Nawiążemy darmową współpracę:

Jeżeli reprezentujesz właściciela nieruchomości, firmy, zakładu lub salonu oraz chcesz otrzymać darmową sesję fotograficzną swojego obiektu, a także spełniasz nasze wymagania:

  • obiekt jest nowy i schludny oraz odpowiada współczesnym standardom,
  • udostępnisz nam oraz naszym modelom swoje pomieszczenia na przeprowadzenie sesji zdjęciowej przez okres od 1 do 8 godzin pracy.
  • przekażesz nam pisemną zgodę na wykorzystanie wizerunku twojego obiektu wykonanego podczas sesji:

zobacz przykładowy dokument wersja angielska
zobacz przykładowy dokument wersja polska

W zamian otrzymasz darmowo pakiet zdjęć swojego obiektu oraz naszych modeli reklamujących Twój obiekt wraz z naszą pisemną zgodą na darmowe wykorzystanie zdjęć do Twoich własnych celów związanych z promocją i marketingiem ( uznanie naszego autorstwa) .

Wykonane podczas sesji zdjęcia przekazujemy do sprzedaży w internetowych bankach zdjęć. Sprzedaż tych zdjęć jest obwarowana bardzo rygorystycznym prawem ochrony wizerunku osób, mienia oraz własności intelektualnych. Dlatego raz podpisana zgoda na wykorzystanie wizerunku nie może być już cofnięta. Przekazując nam prawa do wykorzystania wizerunku otrzymujesz także pisemną gwarancję, że ani Twój wizerunek ani Twoja własność nie zostaną wykorzystane w sposób mogący Cię obrazić, zaszkodzić twojemu wizerunkowi lub w jakikolwiek inny sposób być wykorzystane niezgodnie z postanowieniami międzynarodowej licencji Royalty Free.

Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres info@wdnetstudio.pl lub telefonu 605-99-60-30.