Architektura i Wnętrza

Fotografowanie wnętrz i architektury to moja specjalizacja.

Wykonujemy fotografię nieruchomości – fotografię mieszkań i domów, zdjęcia biur i lokali usługowych. Oferujmy sesje zdjęciowe mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem, fotografie apartamentów i budynków mieszkalnych.

Fotografujemy hotele, pensjonaty, restauracje, sklepy, salony odnowy biologicznej, salony kosmetyczne, salony fryzjerskie. Współpracujemy z projektantami i architektami, dekoratorami wnętrz, homestagerami, deweloperami i firmami budowlanymi oraz wykonawczymi.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z projektantami i architektami, jak również zamiłowanie do tej dziedziny fotografii pozwala nam na indywidualne podejście do każdej realizacji i do każdego wnętrza. Ujęcia wnętrz prezentujemy od ogółu do szczegółu, w tym detale architektoniczne i konstrukcyjne jak również faktury i struktury materiałów oraz detale wnętrza podkreślające charakter danej realizacji. Fotografia wnętrz, to cierpliwość, precyzja w operowaniu światłem, dokładność i wrażliwość konieczna do oddania wyjątkowego klimatu każdego wnętrza.

Zdjęcia wnętrz wykonujemy w różnych technikach, w zależności od potrzeb, miejsca sesji czy też poziomu światła – fotografia wnętrz to długie czasy naświetlania, szeroki kąt obiektywu dla prezentacji całego wnętrza i teleobiektyw dla podkreślenia detali, HDR i w razie potrzeby (choć rzadko jest to faktycznie potrzebne) doświetlenie lampą studyjną.Wszystkie zdjęcia wnętrz (bez żadnych wyjątków) poddawane są profesjonalnej korekcie i retuszowi.

Profesjonalne zdjęcia wnętrz to nie koszt, to inwestycja, która zwróci się w postaci pozyskanych Klientów.